کیش OPTIONS

کیش Options

کیش Options

Blog Article

بنابراین اگر قصد سفر به کیش را دارید، تور هوایی کیش گزینه منطقی و مناسبی خواهد بود.

با تمامی این اوصاف دیدن کردن از شهر زیر زمینی کاریز کیش باید در صدر برنامه‌‌های شما قرار بگیرد.

مسافران رستوران‌های کیش را براساس قیمت، امکانات رستوران، سبک آشپزی و وعده‌های غذایی بررسی کرده‌اند. لیست برترین رستوران‌های کیش

اگر قصد سفر به جزیره کیش را دارید و نیازمند یک نقشه جامع و کامل می باشد پیشنهاد می کنیم حتما از نقشه (کیش میزبان) استفاده نمایید.

در سال‌های اخیر، دور درخت را با حاصر پوشانده و پارچه‌های گره زده را از آن باز کرده‌اند.

مسافران جزیره کیش می‌توانند در هتل‌های بسیار لوکس با امکانات رفاهی فراوان اقامت داشته باشند.

شهر زیرزمینی کاریز با بیش از ۱۰,۰۰۰ متر مربع وسعت از برترین جاذبه‌های تاریخی کیش در بلوار میرمهنا است. کاریز یک شهر زیرزمینی تاریخی نیست؛ بلکه در اصل شبکه‌ای از آب‌های زیرزمینی با بیش از ۲۵۰۰ سال قدمت است که در گذشته آب شیرین قابل شرب ساکنان جزیره و آب لازم برای آبیاری فضای سبز را تامین می‌کرد. شهر زیرزمینی کاریز یا قنات کیش با ارتفاع حداکثر ۴۵ متر و طول ۱۵ کیلومتر از یکی از پیشرفته‌ترین سیستم‌های هدایت آب‌های زیرزمینی برخوردار بوده و آب آن از بارندگی‌های فصلی جزیره تامین می‌شده است.

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

علاوه بر تمام موارد ذکر شده، زدن چادر در این جزیره در تمام روزهای سال به غیر از ایام نوروز ممنوع است.

مجموعه‌ای از ورزش‌های آبی نیز در کیش ارائه می‌شود، از جمله غواصی، جت اسکی، اسکی روی آب، پاراسل، فلای‌بورد، کایت‌بورد، موج سواری، ماهیگیری و همچنین قایقرانی و کروز با قایق‌های موتوری، پدالی و بنانا و دیگر انواع کشتی‌ها.

اقتصاد کیش در حال توسعه است؛ از اهداف اصلی پیش روی آن می‌توان توسعهٔ گردشگری و تجارت را نام برد.[۱۸] طبق آماری، سالانه به‌طور متوسط بیش از یک میلیون و ۷۰۰ هزار تن گردشگر از جزیره کیش بازدید می‌کنند.

کهن سال‌ترین درخت لور(انجیر بنگالی) ایران در جزیره کیش واقع می‌باشد.

در معرفی کامل جزیره کیش، نباید از اقامتگاه‌ها و سکونتگاه‌ها غافل شد. با توجه به پیشرفت و رشد جزیره کیش و افزایش تعداد مسافران در این جزیره، صنعت هتل‌سازی نیز در این جزیره رونق فراوانی پیدا کرد.

برای سفر سفر به کیش به کیش راه‌های متنوعی وجود دارد که مسافران این جزیره می‌توانند توسط هر یک از این راه‌ها خود را به جزیره کیش برسانند.

Report this page